Yhteystiedot

A-tytöt (synt. 2000-2002)
 

Valmentaja

Jarkko Sallinen, jarkko.sallinen@orimattila.fi
040 541 1286

 
 

Joukkueenjohtaja

Mari Kuisma, mari.kuisma@orimattila.fi
040 537 9313

B-tytöt (synt. 2003-2004)
 

Valmentajat

Kristian Lampén, kristian.lampen@gmail.com
0400 433 481

Hannu Koivisto, hannu.koivisto@unilin.fi
0400 142 926

Joukkueenjohtaja

Tomi Jantunen, tomi.jantunen@gmail.com
044 547 7292

2004 synt. yhteisjoukkue SBG:n kanssa

Valmentajat

Tuomo Juppi, tuomo.juppi@gmail.com
044 587 8937

Mika Andersin, mika.andersin@gmail.com
0400 973 022

Joukkueenjohtaja

Niina Vilander, niina.vilander@pp.phnet.fi
040 777 6039

C-tytöt (synt. 2005-2006)
 

Valmentajat

Hannu Kesänen, hannu.kesanen@gmail.com
050 337 0141

Mika Andersin, mika.andersin@gmail.com
0400 973 022

 
 

Joukkueenjohtaja

Katja Nyholm, nyholm.katja@gmail.com
040 553 9377

 
 

Minitytöt (synt. 2007-2008)
 

Valmentajat

Jarkko Sallinen, jarkko.sallinen@orimattila.fi
040 541 1286

Hannu Kesänen, hannu.kesanen@gmail.com
050 337 0141

Titta Pervis, titta.pervis@gmail.com
040 192 7717

Joukkueenjohtajat

Teija Tonteri, teija.tonteri@orimattila.fi
040 524 7905

Marko Tuuri, marko.tuuri@phnet.fi
040 500 4159

Mikrotytöt (v. 2009 ja myöhemmin syntyneet)

Valmentaja

Raija Saviniemi, raija.saviniemi@gmail.com
040 758 4130

 
 

 
 

Joukkueenjohtajat

Valitaan myöhemmin

 
 
 

B-/C-pojat (synt. 2003-2005)
 

Valmentajat

Jussi Kalpio, jukalpio@gmail.com
044 9757 312

Jani Suoniemi
 

 
 

Joukkueenjohtaja

Tiia Sydänmaa-Kalpio, tiia.sydanmaa@gmail.com
044 277 6141

Mikropojat (2009 ja myöh. syntyneet)
 

Valmentajat

Tuomo Juppi, tuomo.juppi@gmail.com
044 587 8937

Lauri Luojukoski
 

 
 

Joukkueenjohtaja

Riika Juppi, riika.juppi@gmail.com
040 760 7228
 

Minipojat (synt. 2007-2008)
 

Valmentaja

Eerik Kuronen, eerik.kuronen@gmail.com
040 507 3025

 
 

 
 

Joukkueenjohtaja

Valitaan myöhemmin
 
 

Supermikrot, tytöt ja pojat, (synt. 2011-2012)

Valmentaja

Petri Selkee, petri@petriselkee.fi
045 855 8618

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri@petriselkee.fi
045 855 8618

Lapsi-vanhempi koris, tytöt ja pojat 2-4 v

Valmentaja

Petri Selkee, petri@petriselkee.fi
045 855 8618

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri@petriselkee.fi
045 855 8618

Lapset, 4-6 v. tytöt ja pojat
 

Valmentaja

Petri Selkee, petri@petriselkee.fi
045 855 8618

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri@petriselkee.fi
045 855 8618

Pystymetsistä pelikentille
 

Valmentaja

Petri Selkee, petri@petriselkee.fi
045 855 8618

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri@petriselkee.fi
045 855 8618

Korimattila
 

 

Tuomo Jussila, tuomo.jussila@posti.com
0400 457 177

 

 
 

Naiset
 

 

Niina Tuomi, Nissssbe@gmail.com
044 5475 599

 

 
 

Nice-koris

Riika Juppi, riika.juppi@gmail.com
040 760 7228