Yhteystiedot

A-tytöt (synt. 1999-2001)

Valmentaja

Jarkko Sallinen, jarkko.sallinen@orimattila.fi
040 541 1286

 
 

Joukkueenjohtaja

Mari Kuisma, mari.kuisma@orimattila.fi
040 537 9313

B-tytöt (synt. 2002-2003)

Valmentaja

Kristian Lampén, kristian.lampen@gmail.com
0400 433 481

Kati Lampén, kati.lampen@sdo.fi
040 508 5581

Joukkueenjohtaja

Tomi Jantunen, tomi.jantunen@gmail.com
044 547 7292

C-tytöt (synt. 2004-2005)

Valmentajat

Tuomo Juppi, tuomo.juppi@gmail.com
044 587 8937

Mika Andersin, mika.andersin@gmail.com
0400 973 022

Joukkueenjohtaja

Niina Vilander, niina.vilander@pp.phnet.fi
040 777 6039

Minitytöt (synt. 2006-2007)
 

Valmentajat

Hannu Kesänen, hannu.kesanen@gmail.com
050 337 0141

Jarkko Sallinen, jarkko.sallinen@orimattila.fi
040 541 1286

Joukkueenjohtaja

Sami Partanen, partanen73@gmail.com
0400 258 341

Teija Tonteri, teija.tonteri@orimattila.fi
040 524 7905

Mikrotytöt (v. 2008 ja myöhemmin syntyneet)

Valmentajat

Titta Pervis, titta.pervis@gmail.com
040 192 7717

Raija Saviniemi, raija.saviniemi@gmail.com
040 758 4130

Joukkueenjohtajat

Marko Tuuri, marko.tuuri@phnet.fi
040 500 4159

Tero Bågman, tero.bagman@gmail.com
046 9031 996

C-pojat ja Minipojat (synt. 2004-2005, synt. 2006-2007)

Valmentajat

Jussi Kalpio, jukalpio@gmail.com
044 9757 312

 
 

Joukkueenjohtaja

Tiia Sydänmaa-Kalpio, tiia.sydanmaa@gmail.com
044 277 6141

 

Mikropojat (v. 2008 ja myöhemmin syntyneet)

Valmentajat

Tuomo Juppi, tuomo.juppi@gmail.com
044 587 8937

Riika Juppi, riika.juppi@gmail.com
040 760 7228

Eerik Kuronen, eerik.kuronen@gmail.com
040 507 3025

Joukkueenjohtaja

Marjo Jääskeläinen, marjo.n.jaaskelainen@gmail.com
040 566 7827

Supermikrot, tytöt ja pojat, (v. 2010 ja myöhemmin syntyneet)

Valmentaja

Tuomo Keskiväli
0440 261 276

 
 

 
 

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri@petriselkee.fi
045 855 8618
 

Lasten liikunta, tytöt ja pojat, (synt. 2011-2013)

Valmentaja

Tuomo Keskiväli
0440 261 276

 
 

 
 

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri@petriselkee.fi
045 855 8618
 

Lapsi-vanhempi koris, tytöt ja pojat, (synt. 2013-2015)

Valmentaja

Tuomo Keskiväli
0440 261 276

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri@petriselkee.fi
045 855 8618

Korimattila
 

 

Tuomo Jussila, tuomo.jussila@posti.com
0400 457 177

 

 
 

Naiset
 

 

Niina Tuomi, Nissssbe@gmail.com
044 5475 599

 

 
 

Nice-koris

Riika Juppi, riika.juppi@gmail.com
040 760 7228