Kaikki ottelutulokset 2015 - 2017

15.10.2017 12:00B-tytöt Jymy 55: 52 Helsingin NMKY 2 Kausala
14.10.2017 16:00A-tytöt Jymy 74: 49 SBG Kausala
14.10.2017 13:45B-tytöt SBG 40: 68 Jymy Kotka
14.10.2017 11:45B-tytöt Jymy 51: 59 Catz Kotka
13.10.2017 17:30Minitytöt Jymy -06 I-div. 56: 36 Kouvot Orimattila
08.10.2017 15:00Minitytöt Jymy -07 II-div. 74: 31 Catz Lila Lappeenranta
08.10.2017 12:00B-tytöt PeKa 69: 51 Jymy Karhulan Liikuntahalli
08.10.2017 11:30Minitytöt Catz White 33: 60 Jymy -07 II-div. Lappeenranta
07.10.2017 13:45Minitytöt SBG -07 24: 76 Jymy -06 I-div. Kouvola
07.10.2017 11:45Minitytöt Jymy -06 I-div. 52: 31 SBG -06 Kouvola
23.09.2017 15:31Minipojat ja C-pojat Orimattilan Jymy 71: 47 Lahti Basketball Valkoinen Orimattila
23.09.2017 10:00Minipojat ja C-pojat Lahti Basketball Musta 50: 63 Orimattilan Jymy Orimattila
23.04.2017 15:00B-tytöt PuHu 60: 59 Jymy Turku - I div. pronssiottelu
23.04.2017 15:00Mikropojat OrJy 64: 42 KTP Green Orimattila - I div. lopputurnaus sijat 5-6, finaali
23.04.2017 12:00B-tytöt Jymy 54: 67 Honka 03 Turku - I div. lopputurnaus välierä
23.04.2017 10:00Mikropojat Namika Lahti juniorit 22: 35 OrJy Orimattila - I div. lopputurnaus sijat 5-8, välierä
22.04.2017 17:00A-tytöt Jymy 55: 43 Vimpelin Veto Kouvola - I div loppuottelu
22.04.2017 14:30Minipojat ja C-pojat Namika Lahti Juniorit Heat 49: 51 Jymy Lahti - II div loppuottelu
22.04.2017 11:00Minipojat ja C-pojat Jymy 47: 30 Namika Lahti Juniorit Spurs Laune - II div välierät
22.04.2017 10:00A-tytöt Jymy 57: 45 Ringside Kouvola - I div lopputurnaus välierät
09.04.2017 16:00Minitytöt SBG 05 78: 45 Jymy 05 Lahti - i div loppuottelu
09.04.2017 12:00Minitytöt Jymy 05 37: 32 YMCA Heinola Black Lahti - I div final four
08.04.2017 10:00Mikropojat Lahden NMKY 39: 34 Jymy Lahti - I div.
02.04.2017 15:00Mikropojat Heinolan NMKY 47: 33 Jymy Mikkeli - I div.
02.04.2017 14:00B-tytöt PuHu 46: 63 Jymy Vantaa - I div.
02.04.2017 11:30Mikropojat Jymy 43: 60 Mikkelin NMKY Mikkeli - I div.
01.04.2017 16:00A-tytöt Jymy 51: 44 Vimpelin Veto Kausala - I div.
30.03.2017 18:00Minipojat ja C-pojat Namika Lahti Juniorit Heat 57: 52 Jymy Lahti - II div.
26.03.2017 14:00Minitytöt Jymy 06 48: 29 Catz lila Orimattila - II div.
26.03.2017 10:00Minitytöt SBG 07 29: 41 Jymy 06 Orimattila - II div.
25.03.2017 18:45B-tytöt ToPoLa 32: 68 Jymy Helsinki - I div.
25.03.2017 12:30Minipojat ja C-pojat Jymy 80: 27 Karhulan Veikot Lahti - II div.
25.03.2017 11:00Minipojat ja C-pojat Jymy 67: 49 KTP Black Lahti - II div.
21.03.2017 18:30Minitytöt Jymy 05 39: 53 SBG 05 Orimattila- I div
19.03.2017 15:00B-tytöt Jymy 69: 48 TuRi Kausala - I div.
18.03.2017 15:00Minipojat ja C-pojat Jymy 40: 0 Kataja Basket Orimattila - II div.
18.03.2017 14:30A-tytöt Helmi Capitals 43: 66 Jymy Helsinki - I div.
18.03.2017 10:00Minipojat ja C-pojat Jymy 94: 11 MiNMKY Orimattila - II div.
12.03.2017 15:00Minitytöt SBG White 32: 65 Jymy 06 Lahti - IIdiv.
12.03.2017 14:00B-tytöt Jymy 81: 46 HyPo Hyvinkää - I div.
12.03.2017 11:30Minitytöt SBG Red 31: 58 Jymy 06 Lahti - II div.
11.03.2017 16:00A-tytöt Jymy 56: 42 Tikkurila-Seura Kausala - I div
11.03.2017 12:30Mikropojat OrJy 17: 98 Karhulan Veikot Lahti - I div
11.03.2017 11:00Mikropojat OrJy 29: 55 Kouvot Lahti - I div
05.03.2017 10:30B-tytöt Cats 38: 55 Jymy Lappeenranta - I div.
25.02.2017 17:00A-tytöt Jymy 71: 34 Salon Vilpas Nastola - I div
18.02.2017 15:15Minitytöt Peli-Karhut 05 43: 64 Jymy 05 Lappeenranta - I div
18.02.2017 15:00Mikropojat Jymy 58: 27 KTP Green Orimattila - I div
18.02.2017 13:00Minitytöt Jymy 06 33: 40 Hokki Basket Lahti - II div
18.02.2017 11:30Minitytöt Catz Black 26: 45 Jymy 05 Lappeenranta - I div
18.02.2017 11:00Minitytöt Jymy 06 22: 62 Peli-Karhut 06 Lahti - II div
18.02.2017 10:00Mikropojat Jymy 20: 74 KTP White Orimattila - I div
13.02.2017 17:30Minitytöt SBG-05 46: 28 Jymy 05 Lahti - I div
11.02.2017 15:00Minipojat ja C-pojat Jymy 73: 20 Seals Basket Orimattila - II div
11.02.2017 10:00Minipojat ja C-pojat Jymy 61: 25 Namika Lappeenranta Orimattila - II div
11.02.2017 00:00A-tytöt HoNsU 44: 86 Jymy Säynätsalo - I div
04.02.2017 15:00Minitytöt Jymy 06 80: 22 Kouvot White Orimattila - II div.
04.02.2017 14:45C-tytöt Jymy 92: 37 SaPs C-tytöt SM-Sarja Helsinki
04.02.2017 10:00Minitytöt Jymy 06 68: 27 YMCA Heinola Yellow Orimattila - II div.
04.02.2017 09:30C-tytöt HNMKY White 65: 58 Jymy C-tytöt SM- Sarja Helsinki
03.02.2017 17:30A-tytöt Jymy 64: 51 Ringside Espoo - I div.
29.01.2017 15:00Minitytöt YMCA Heinola Black 45: 61 Jymy 05 Heinola - I div.
29.01.2017 11:30Minitytöt Kouvot Black 27: 70 Jymy 05 Heinola- I div.
29.01.2017 11:00B-tytöt Jymy 65: 32 ToPo Kausala - I div.
28.01.2017 16:00A-tytöt Jymy 62: 52 Turun Riento Kausala - I div.
22.01.2017 18:30B-tytöt Pyrintö Red 54: 44 Jymy Tampere - I div.
20.01.2017 19:30A-tytöt Jymy 70: 60 Helmi Capitals Helsinki I-div.
19.01.2017 18:00Minipojat ja C-pojat Namika Lahti Juniorit SPURS 46: 47 OrJy Lahti
15.01.2017 12:30A-tytöt Keski-Uusimaa Basket 56: 59 Jymy Kerava - I div.
13.01.2017 19:30B-tytöt Jymy 59: 30 Tiks Tikkurila - I div.
08.01.2017 13:00B-tytöt Jymy 64: 52 PuHu Kausala - I div.
07.01.2017 15:00A-tytöt Vimpelin Veto 50: 52 Jymy Vimpeli I-div.
07.01.2017 14:00Minipojat ja C-pojat YMCA Heinola 22: 69 OrJy Heinola
07.01.2017 12:00Minipojat ja C-pojat OrJy 59: 37 Namika Lahti Warriors Heinola
17.12.2016 15:00Mikropojat Mikkelin NMKY 50: 34 Jymy Mikkeli
17.12.2016 14:00A-tytöt Jymy 69: 41 Torpan Pojat Nastola I-div.
17.12.2016 11:30Mikropojat Jymy 67: 16 Namika Lappeenranta Mikkeli
11.12.2016 15:00B-tytöt Jymy 55: 39 ToPoLa Kausala - I div.
10.12.2016 15:45A-tytöt Turun Riento 47: 61 Jymy Turku I-div.
10.12.2016 12:30Minipojat ja C-pojat OrJy 35: 56 KaVe Lahti
10.12.2016 11:00Minipojat ja C-pojat OrJy 38: 56 Kataja Basket Lahti
07.12.2016 18:00B-tytöt HyPo 36: 75 Jymy Hyvinkää - I div.
04.12.2016 13:00C-tytöt Jymy 76: 30 PeKa 04 Orimattila
04.12.2016 13:00Minipojat ja C-pojat Kouvot Stars 57: 17 OrJy Kouvola
04.12.2016 10:00Minipojat ja C-pojat Kouvot Suns 63: 17 OrJy Kouvola
03.12.2016 16:00A-tytöt Tikkurila-Seura 53: 50 Jymy Vantaa - I div.
03.12.2016 16:00A-tytöt Tikkurila-Seura 53: 50 Jymy Vantaa - I div.
03.12.2016 14:00C-tytöt SBG 45: 84 Jymy Kotka
03.12.2016 12:00C-tytöt Jymy 53: 48 Kouvot Kotka
26.11.2016 13:00Minipojat ja C-pojat KTP Green 46: 39 OrJy Kotka
26.11.2016 11:30Mikropojat Kouvot-09 22: 32 Jymy Lahden suurhalli
26.11.2016 10:00Mikropojat OrJy 34: 28 Namika Lahti juniorit Lahden suurhalli
26.11.2016 10:00Minipojat ja C-pojat KTP White 48: 26 OrJy Kotka
20.11.2016 15:00B-tytöt Jymy 50: 30 Cats Kausala - I div.
13.11.2016 17:00B-tytöt TuRi 61: 47 Jymy Turku - I div.
13.11.2016 14:30Minipojat ja C-pojat Karhulan Veikot 65: 42 OrJy Kotka
13.11.2016 11:30Minipojat ja C-pojat Kataja Basket 53: 30 OrJy Kotka
12.11.2016 16:00A-tytöt Salon Vilpas 44: 46 OrJy Salo - I div.
09.11.2016 19:15Minipojat ja C-pojat OrJy 18: 65 Lahti Namika Juniorit Orimattila
05.11.2016 14:00A-tytöt OrJy 49: 40 HoNsU Nastola - I div.
05.11.2016 13:30Mikropojat Kouvot black 26: 56 OrJy Kouvola
05.11.2016 10:00Mikropojat OrJy 51: 36 Kouvot white Kouvola
03.11.2016 00:00Minipojat ja C-pojat Namika Lahti Juniorit 84: 29 OrJy Metsäkankaan koulu, Lahti
02.11.2016 18:45B-tytöt Jymy 56: 41 Honka 03 Espoo - I div.
23.10.2016 12:20B-tytöt ToPo 43: 69 Jymy Helsinki - I div.
16.10.2016 17:30B-tytöt Jymy 45: 34 Pyrintö Red Kausala - I div.
16.10.2016 14:30Minipojat ja C-pojat OrJy 36: 43 KTP Green Orimattila
16.10.2016 13:00C-tytöt PeKa 04 White 33: 65 Jymy Green Karhula
16.10.2016 10:00Minipojat ja C-pojat OrJy 27: 56 KTP White Orimattila
15.10.2016 17:30Mikropojat OrJy 71: 10 Karhulan Veikot Orimattila
15.10.2016 16:00A-tytöt Ringside 56: 62 Jymy Vantaa - I div.
15.10.2016 16:00C-tytöt Ymca Heinola Black 52: 82 Jymy Green Orimattila
15.10.2016 13:30Minitytöt Jymy -06 58: 31 Hokki Basket Heinola
15.10.2016 12:30Mikropojat OrJy 56: 22 KTP Green Orimattila
15.10.2016 11:30Minitytöt Jymy-06 30: 54 Peli-Karhut 06 Heinola
15.10.2016 10:00C-tytöt Jymy Green 58: 47 Catz Orimattila
09.10.2016 10:00B-tytöt TikS 33: 58 Jymy Tikkurila - I div.
08.10.2016 16:00A-tytöt Orimattilan Jymy 69: 46 Keski-Uusimaa Basket Kausala - I div
02.10.2016 16:00Minitytöt Jymy -05 60: 31 Catz black Orimattila
02.10.2016 10:00Minitytöt Jymy -05 66: 52 Peli-Karhut 05 Orimattila
01.10.2016 12:30Minipojat ja C-pojat OrJy 37: 61 Kouvot Stars Lahti
01.10.2016 11:00Minipojat ja C-pojat OrJy 29: 48 Kouvot Suns Lahti
27.09.2016 18:00Minitytöt YMCA Heinola Yellow 30: 66 Jymy -06 Heinola
25.09.2016 17:00A-tytöt Orimattilan Jymy 53: 61 SB-Girls I Lahti - SM-karsinnat
25.09.2016 11:00A-tytöt HoNsU 49: 60 Orimattilan Jymy Lahti - SM-karsinnat
24.09.2016 15:30A-tytöt Orimattilan Jymy 45: 59 Espoo Basket Team Kausala - SM-karsinnat
24.09.2016 09:00A-tytöt Forssan Alku 36: 68 Orimattilan Jymy Lahti - SM-karsinnat
24.04.2016 17:15B-tytöt Jymy 58: 31 PuHu Juniorit Iitti - I div Loppuottelu
24.04.2016 10:00B-tytöt Jymy 64: 44 Pyrintö II Iitti - I div Välierä
23.04.2016 19:15A-tytöt Tapiolan Honka II 60: 35 Jymy Espoo - 1 div Loppuottelu
23.04.2016 19:15A-tytöt Tapiolan Honka II 60: 35 Jymy Espoo - 1 div Loppuottelu
23.04.2016 11:45A-tytöt BC Nokia 61: 64 Jymy Tapiolan urheiluhalli I div. välierä
16.04.2016 14:00Mikrotytöt NMKY Heinola 23: 94 Jymy White I-divisioosa Orimattila
16.04.2016 10:00Mikrotytöt Jymy I-divisioona 53: 32 Pe-Ka 06 Orimattila
10.04.2016 13:30C-tytöt Pyrintö II 32: 87 Jymy Tampere - I div
08.04.2016 19:00A-tytöt Salon Vilpas 31: 67 Jymy Perniön liikuntahalli I div.
03.04.2016 15:00Mikrotytöt Jymy White I-divisioona 73: 38 SBG red Lahti Lahti
03.04.2016 13:00B-tytöt PeKa II 33: 62 Jymy Kotka - I div
03.04.2016 11:30Mikrotytöt NMKY Heinola 35: 75 Jymy White I - divisioona Lahti
02.04.2016 16:00A-tytöt Jymy 48: 55 BC Nokia Kausala I div.
02.04.2016 10:00Mikrotytöt Orimattilan Jymy Green II-divisioona 23: 46 SBG Pink Orimattila
20.03.2016 17:30B-tytöt Jymy 51: 42 TikS-HyPo Green Pajulahti I div
20.03.2016 12:30Mikrotytöt Kouvot 14: 66 Jymy White I div. Kouvola
19.03.2016 17:30A-tytöt Vimpelin Veto 53: 59 Jymy Vimpeli l div.
19.03.2016 11:00B-pojat Kotkan Pojat 43: 75 Jymy Kotka
13.03.2016 15:30Mikrotytöt Peli-Karhut 06 42: 60 Orimattilan Jymy White I divisioona Orimattila
13.03.2016 10:00Mikrotytöt Orimattilan Jymy White I divisioona 70: 33 Catz Lila Orimattila
12.03.2016 13:15B-tytöt Säynätsalon Riento B-tytöt 36: 105 Jymy Kotka - aluesarja
12.03.2016 13:00B-pojat Namika Lappeenranta 66: 62 Jymy Lappeenranta
12.03.2016 11:15B-tytöt KTP B-tytöt 26: 125 Jymy Kotka - aluesarja
12.03.2016 10:30A-tytöt Keskiuusimaa Basket White 43: 76 Jymy Kerava l div.
06.03.2016 14:30B-tytöt Jymy 51: 67 PuHu Juniorit Pajulahti I div
05.03.2016 16:00A-tytöt Jymy 76: 45 Forssa Basket valkoinen Kausala l div.
21.02.2016 12:00B-pojat Jymy 75: 71 Namika Lappeenranta Orimattila
21.02.2016 10:00Mikrotytöt Orimattilan Jymy White I divisioona 45: 16 Kouvot Orimattila
20.02.2016 16:00Minitytöt Seals Basket 65: 21 Orimattila Jymy II 2-divisioosa Lappeenranta
20.02.2016 14:00Minitytöt Heinolan NMKY Black 32: 46 Orimattila Jymy II 2-divisioosa Lappeenranta
20.02.2016 12:15B-pojat KTP Green 72: 67 Jymy Kotka
20.02.2016 12:00B-tytöt Joensuun Kataja 2: 179 Jymy Kouvola - aluesarja
20.02.2016 10:00B-tytöt Jymy 58: 35 Kouvot -01 Kouvola - aluesarja
13.02.2016 16:00A-tytöt Jymy 35: 68 Keskiuusimaa Basket Black Kausala l div.
13.02.2016 13:00B-tytöt Korikobrat 57: 48 Jymy Lapua I div.
13.02.2016 12:30B-pojat Kouvot 96: 55 Jymy Kouvola
09.02.2016 19:30B-tytöt SBG White 93: 44 Jymy Salpaus - Aluesarja
07.02.2016 12:00B-pojat Jymy 68: 39 Kotkan Pojat Orimattila
06.02.2016 13:30A-tytöt Turun Riento 60: 66 Jymy Turku l div.
06.02.2016 12:00B-tytöt Jymy 40: 53 Huima B tytöt Kotka - Aluesarja
06.02.2016 10:00B-tytöt Peka II 54: 61 Jymy Kotka - Aluesarja
31.01.2016 14:30B-tytöt Jymy 97: 42 Forssa Basket valkoinen 1 Pajulahti I div.
31.01.2016 13:30Mikrotytöt Orimattilan Jymy White I divisioona 57: 48 Peli-Karhut 06 Lappeenranta
31.01.2016 10:00Mikrotytöt Catz lila 10: 81 Orimattilan Jymy White I divisioona Lappeenranta
27.01.2016 17:30B-tytöt Jymy 51: 53 SBG Lahti - Aluesarja
24.01.2016 17:30B-tytöt Jymy 66: 49 SBG B-00 Pajulahti I div.
23.01.2016 16:00A-tytöt Jymy 51: 72 Honka II Kausala l div.
17.01.2016 14:00B-tytöt BC Nokia 25: 68 Jymy Nokia I div.
17.01.2016 13:30Mikrotytöt SBG red 12: 55 Orimattilan Jymy White I divisioona Kouvola
17.01.2016 12:00B-pojat Orimattilan Jymy 90: 40 KTP Green Orimattila
17.01.2016 11:30Mikrotytöt Orimattilan Jymy White I divisioona 56: 29 Heinolan NMKY kouvola
16.01.2016 16:00Mikrotytöt Orimattilan Jymy Green II divisioona 14: 34 Hokki Basket Orimattila
09.01.2016 14:30A-tytöt Raholan Pyrkivä 44: 68 Jymy Tampere l div.
06.01.2016 15:00B-tytöt Honka T02 40: 62 Jymy Espoo I div.
20.12.2015 14:30B-tytöt Jymy 53: 43 PeKa II Pajulahti I div.
19.12.2015 00:00A-tytöt OrJy 67: 39 Salon Vilpas Lahden Suurhalli
13.12.2015 14:30B-tytöt Jymy 50: 36 Pyrintö II Pajulahti I div.
12.12.2015 15:00Mikrotytöt Kouvot 6: 76 OrJy Kouvola
12.12.2015 13:00Mikrotytöt OrJy 74: 13 Heinolan NMKY Kouvola
12.12.2015 11:00A-tytöt BC Nokia 61: 51 OrJy Nokia
09.12.2015 19:15B-pojat Jymy 88: 42 Namika Lahti Juniorit White Orimattila
06.12.2015 15:00B-tytöt SB-Girls B-00 43: 50 Jymy Lahti I div.
29.11.2015 16:00C-tytöt OrJy 64: 45 Kouvot C-tytöt Kouvola - II div.
29.11.2015 12:00C-tytöt SB-Girls 40: 61 OrJy Kouvola - II div.
28.11.2015 14:00B-pojat Jymy 77: 57 Kotkan Pojat Orimattila
28.11.2015 12:00Mikrotytöt OrJy 46: 22 SBG Red Lahti
28.11.2015 10:00Mikrotytöt SBG White 3: 103 OrJy Lahti
28.11.2015 10:00B-pojat Jymy 90: 78 Namika Lahti Juniorit Lila Orimattila
22.11.2015 15:00B-pojat Namika Lahti Juniorit Lila 41: 80 Jymy Lahti
22.11.2015 12:00B-tytöt PuHu 46: 53 Jymy Vantaa - I div.
21.11.2015 16:00A-tytöt Tapiolan Honka II 50: 52 OrJy Summahalli
21.11.2015 14:00B-tytöt Cats 85: 47 Jymy Salpaus - aluesarja
21.11.2015 10:00B-tytöt Jymy 58: 74 SBG White 2 Salpaus - aluesarja
21.11.2015 10:00B-pojat Kotkan Pojat 31: 74 Jymy Kotka
15.11.2015 10:30B-tytöt Tiks-Hypo Green 38: 59 Jymy Tikkurila - I div
14.11.2015 17:30A-tytöt OrJy 58: 32 Keskiuusimaa Basket White Vierumäki
08.11.2015 14:30B-tytöt Jymy 49: 40 Lapuan Korikobrat Pajulahti - I div.
08.11.2015 14:00Mikrotytöt Peli-Karhut 07 9: 102 OrJy Orimattila
08.11.2015 10:00Mikrotytöt OrJy 62: 22 Peli-Karhut 06 Orimattila
08.11.2015 00:00B-pojat Jymy 65: 52 KTP Green Lahti
08.11.2015 00:00B-pojat Jymy 82: 65 Peli-Karhut Lahti
07.11.2015 15:00C-tytöt Kouvot 43: 74 Jymy Koulutuskeskus Salpaus
07.11.2015 14:00B-tytöt PeKa II 52: 75 Jymy Jokivarren koulu Aluesarja
07.11.2015 10:30A-tytöt Keskiuusimaa Basket Black 41: 55 OrJy Killan Koulu
07.11.2015 10:00B-tytöt Jymy 77: 52 SBG Jokivarren koulu Aluesarja
07.11.2015 09:30C-tytöt Jymy 65: 36 Heinolan NMKY Koulutuskeskus Salpaus
01.11.2015 16:00B-tytöt FoBa valk. 1 54: 70 Jymy Forssa - I div.
01.11.2015 11:45Mikrotytöt OrJy 86: 6 Catz lila Lappeenranta
01.11.2015 10:00Mikrotytöt Catz musta 10: 121 OrJy Lappeenranta
01.11.2015 09:30B-pojat Namika Lahti Juniorit Valkoinen 45: 78 Orimattilan Jymy Lahti
31.10.2015 16:00A-tytöt OrJy 76: 40 Turun Riento Vierumäki
31.10.2015 14:00C-tytöt OrJy 26: 66 Catz Heinolan lukio
31.10.2015 10:00C-tytöt Heinolan NMKY 28: 70 OrJy Heinolan lukio
25.10.2015 14:30B-tytöt OrJy 61: 50 Honka 02 Pajulahti - I div.
18.10.2015 17:30B-tytöt OrJy 83: 32 BC Nokia Pajulahti - I div.
10.10.2015 16:00A-tytöt OrJy 96: 41 Raholan Pyrkivä Vierumäki
04.10.2015 17:00B-tytöt OrJy 70: 41 Peli-Karhut II SM-karsinta / Espoo
04.10.2015 09:30B-tytöt OrJy 55: 64 Turun Riento White SM-karsinta / Espoo
03.10.2015 18:30B-tytöt OrJy 48: 65 Tapiolan Honka 2 SM-karsinta / Espoo
03.10.2015 12:30B-tytöt OrJy 76: 27 KlaNMKY SM-karsinta / Espoo
27.09.2015 16:00A-tytöt OrJy 56: 60 Keskiuusimaa Basket Black SM-karsinta / Tammela
27.09.2015 10:00A-tytöt Catz Lpr 60: 43 OrJy SM-karsinta / Tammela
26.09.2015 16:00A-tytöt Tampereen Pyrintö I 72: 37 OrJy SM-karsinta / Tammela
26.09.2015 12:00A-tytöt OrJy 61: 48 Äänekosken Huima SM-karsinta / Tammela